• Komunikat Prezydenta Miasta Tychy

• Poniżej zamieszczamy szczegółowe informacje.

Szanowni Mieszkańcy,

w związku z rozpoczęciem prac nad Strategią Rozwoju Miasta Tychy 2030+ zwracam się z prośbą o wypełnienie ANONIMOWEJ ANKIETY.

Państwa aktywny wkład w tworzenie nowego dokumentu strategicznego pozwoli uwzględnić w wizji rozwoju miasta oraz w planach na kolejne lata rzeczywiste potrzeby społeczno-gospodarcze Tyszan i Tyszanek. Strategia będzie stanowiła także jedno z narzędzi umożliwiających pozyskiwanie środków zewnętrznych przez gminę oraz pozwoli na monitorowanie poziomu rozwoju Tychów.

Ankietę można wypełnić za pośrednictwem urządzeń elektronicznych mających dostęp do Internetu https://ankieta.deltapartner.org.pl/strategia_rozwoju_miasta_tychy

Można ją również przesłać w formie skanu lub zdjęcia na adres email: http://fundusze@umtychy.pl

Ankieta w wersji papierowej jest dostępna w Punkcie Informacyjnym Urzędu Miasta Tychy (Biuro Obsługi Klienta, parter budynku). Termin składania ankiet: do 3 grudnia 2021 roku.

Zachęcam do jej wypełnienia!

Andrzej Dziuba

Prezydent Miasta Tychy

• Światowy Dzień Pluszowego Misia

• To był naprawdę miły dzień, bo i misiaczki pluszowe są przecież milutkie. Zamieszczamy króką relację zdjęciową z tej uroczystości... Wynikiem tego dnia są bardzo ładne książeczki, przygotowane przez poszczególne grupy, ale o tym później...

• Projekt "BohaterON"

• W tym roku nasze przedszkole po raz drugi przyłączyło się do  ogólnopolskiej akcji " BohaterON".  Projekt realizowała grupa Tygryski. Dzieci brały udział w zajęciach, w ramach których obejrzały przedstawienie kukiełkowe " Nie bajka  o Powstaniu Warszawskim", wysłuchały koncertu pieśni patriotycznych oraz wirtualnie zwiedzały Muzeum Powstania Warszawskiego w Warszawie. Dzieci wykonały kartki dla żyjących powstańców, które wysłaliśmy podczas wycieczki na pocztę. Mamy nadzieję że zostaną szybko doręczone i sprawią wiele radości.