• UWAGA!

• DRODZY RODZICE.

W ZWIĄZKU Z AKTUALNĄ SYTUACJĄ EPIDEMICZNĄ W KRAJU BARDZO PROSIMY, ABY W MIARĘ MOŻLIWOŚCI POZOSTAWIĆ DZIECI W DOMU.

Dziękujemy za zrozumienie

- Dyrektor i Rada Pedagogiczna Przedszkola nr 14 im. Marii Montessori w Tychach

• Drodzy Rodzice i Przyjaciele naszego przedszkola!

Bardzo dziękujemy za każdy głos oddany na nasz przedszkolny projekt w ramach budżetu obywatelskiego. Niestety, nie udało się nam zdobyć odpowiedniej ilości głosów do jego realizacji, jednak jesteśmy bardzo dumni z tak dużego społecznego poparcia i Państwa zaangażowania. Czwarte miejsce to jest COŚ.

Dziękujemy z całego serca! Nie poddajemy się i będziemy ponawiać nasz projekt aż do skutku.

Cieszymy się, że możemy na Was liczyć.

• PROJEKT EDUKACYJNY

• Drodzy Rodzice!

Miło nam poinformować, że nasze przedszkole bierze udział w projekcie edukacyjnym "Z kulturą mi do twarzy".

• Informacja dot. odpłatności

• Szanowni Rodzice, Opiekunowie

informujemy o uruchomieniu możliwości wykonywania opłaty za pobyt i wyżywienie dzieci w przedszkolu oraz za obiady (stołówki) w systemie Wizja Net.

Krajowa Izba Rozliczeniowa we współpracy Ministerstwem Cyfryzacji wdrożyła moduł obsługi płatności online dostępny dla klientów jednostek administracji publicznej, pozwalający na opłacenie przez internet m.in. opłat, o których mowa powyżej.

Płatności są realizowane w systemie szybkich płatności internetowych Paybynet, który umożliwia bezpośrednie przesyłanie środków z konta bankowego klienta na rachunek urzędu. Paybynet jest zintegrowany z elektroniczną Platformą Usług Administracji Publicznej (ePUAP) oraz innymi systemami e-urzędów.

Od klienta (rodzica/opiekuna) pobierana jest jednorazowo prowizja w wysokości 0,59 zł.

Informacja o doliczeniu prowizji jest wyświetlana w momencie przekierowania na stronę płatności online, przed wyborem banku.

Płatności można nadal dokonywać w dotychczasowy sposób.

Z wyrazami szacunku,

Ewa Biolik
            Sekcja Zamówień Publicznych
            Miejskie Centrum Oświaty w Tychach

• DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

• DRODZY RODZICE!

W PIĄTEK W NASZYM PRZEDSZKOLU BĘDZIEMY ŚWIĘTOWAĆ DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA.

NA PEWNO BĘDZIE WESOŁO I KOLOROWO. NASZYM WSZYSTKIM DZIECIACZKOM ŻYCZYMY SAMYCH SŁONECZNYCH, PEŁNYCH RADOŚCI CHWIL.

• UBEZPIECZNIE

• UWAGA  RODZICE !!!

ZARZĄD RADY  RODZICÓW  PRZEDSZKOLA NR 14 PODJĄŁ DECYZJĘ O KONTYNUOWANIU   UBEZPIECZENIA DLA DZIECI W  ROKU SZKOLNYM 2020/2021

W TOWARZYSTWIE UBEZPIECZENIOWYM

GENERALI S.A

z siedzibą przy ul. Budowlanych 49 w  Tychach

SKŁADKA ROCZNA ZA UBEZPIECZENIE DZIECKA OD 1 WRZEŚNIA 2020 ROKU DO 31 SIERPNIA 2021 ROKU   WYNOSI  44,00 ZŁ.

SKŁADKĘ NALEŻY WPŁACIĆ DO 30 WRZEŚNIA 2020 ROKU PRZELEWEM NA KONTO RADY RODZICÓW

BANK PEKAO   31 1240 1330 1111 00109664 2231

( w tytule przelewu należy podać imię i nazwisko dziecka oraz dopisać  za ubezpieczenie)

DOKŁADNE INFORMACJE  NA STRONIE INTERNETOWEJ PRZEDSZKOLA.

RODZICÓW ZAINTERESOWANYCH UBEZPIECZENIEM DZIECI PROSIMY O UREGULOWANIE SKŁADKI

W WYZNACZONYM TERMINIE.